در حال بارگزاری...
لطفا صبر کنید...
× خانهقوانین سایتدرخواست تصحیح مجدد (EOR)درخواست کارنامه اضافی

درباره ما

از سازمان سنجش کشور مجوز برگزاری آزمون های بین المللی آیلتس و از ارشاد مجوز برگزاری دوره های آموزش زبان داریم.

مرکز آیلتس آریا (موسسه مهر آریا دانش شمال) از سال 1390 با شعار "تفاوت در آموزش را با ما تجربه کنید" ، شروع به فعالیت در زمینه زبان های خارجه کرده است.

این مرکز با نصب و راه اندازی لابراتوار زبان و استفاده از منابع آموزشی روز دنیا توانسته است تفاوت ها را رقم بزند و ‌در طول این‌چند سال قراردادهای زیادی با ادارات و سازمان ها و دانشگاه ها و شرکت ها داشته است.

در ادامه این تفاوت ها سال ۹۶ توانسته است مجوز برگزاری آزمون های اصلی آیلتس را از سازمان سنجش کشور و idp استرالیا اخذ و در استان مازندران به عنوان ‌تنها موسسه آموزشی رسمی آیلتس شناخته شده است.

این مرکز در زمینه برگزاری آزمون های اصلی توانسته است رضایت حداکثری شرکت کنندگان را جلب نماید. لذا فراگیران از آموزش تا آزمون میتوانند با مرکز آیلتس آریا همراه و از خدمات آموزشی متفاوت بهره مند شوند.

 
 

 

 

زمانبندی تعیین سطح مرکززمانبندی آزمون‌های ماک مرکز آیلتس آریاآیلتس چیست؟پرسشهای رایج در مورد آزمون آیلتسبایدها و نبایدهای روز امتحان آیلتسچگونه برای آزمون آیلتس آماده شویم؟
مرکز آیلتس آریا
از سال 1390 شروع به فعالیت در زمینه زبان های خارجه کرده است و با راه اندازی لابراتوار زبان و استفاده از منابع آموزشی روز دنیا توانسته است ‌در طول این‌چند سال قراردادهای زیادی با ادارات و سازمان ها و دانشگاه ها و شرکت ها داشته است.
اطلاعات تماس
  • مازندران ، ساری ، خیابان فرهنگ ، روبروی خیابان پیوندی
  • 01133313641
  • 01133313641
  • info@ieltsaria.ir

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز آیلتس آریا میباشد.

طراحی توسط : پویا وب