در حال بارگزاری...
لطفا صبر کنید...
× خانهقوانین سایتدرخواست تصحیح مجدد (EOR)درخواست کارنامه اضافی

قوانین و مقررات

هر وبگاهی وابسته به کاربری آن و نوع ارائه خدمات دارای قوانین و شرایطی میباشد. کاربر گرامی لطفا توجه داشته باشید ، استفاده از تمامی خدمات وبسایت و یا اقدام به خرید یا محصول محصول در این سایت به معنای آگاهی کامل از قوانین و شرایط مندرج در این صفحه و موافقت با آنها است. 

قوانین عمومی

تمامی قوانین ، شرایط و اصولی که آموزشگاه زبان های خارجه از آنها پیروی میکند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

از همین رو کاربران نیز موظف به پیروی از قوانین ذکر شده میباشند. استفاده از خدمات وبسایت و یا خرید محصول از این وبسایت به معنای موافقت کامل کاربر با محتویات مندرج در این صفحه میباشد. 

هرگونه تغییر در قوانین و شرایط وبسایت بدون اطلاع قبلی امکان پذیر بوده و هرگونه تغییر تنها از طریق یک اطلاعیه در وبسایت اطلاع رسانی میشود.

تعریف کاربر

به تمام افرادی که به هر نحوی از خدمات این وبسایت حتی خدمات رایگان استفاده میکنند و یا اقدام به عضویت در این وبسایت میکنند، کاربر میگوییم. تمامی کاربران همانطور که پیش تر نیز گفته شد موظف به رعایت شرایط و قوانین مندرج در این صفحه میباشند.

حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران

مرکز آیلتس ، اولین هدف خود را رضایت کاربران میداند. از همین رو حفاظت از تمامی اطلاعات خصوصی کاربران در این وبسایت به بهترین نحو ممکن انجام میپذیرد. هیچ یک از اطلاعات دریافت شده در این سایت در اختیار شخص ثالثی قرار نمیگرید و اطلاعات تماس افراد بدون رضایت ایشان برای ارسال تبلیغات استفاده نمیشود. 

 حقوق مادی و معنوی محصولات

کلیه محصولات ، تصاویر ، فایل ها و قالب این وبسایت تحت قانون کپی رایت بوده و دارای مالکیت مادی و معنوی میباشد. کاربران وبسایت در صورت خریداری محصولات آموزشی تنها مجاز به مشاهده و بهره برداری معنوی از آنها با هدف یادگیری شخصی میباشند. واگذاری فایل ها یا ویدئوهای این وبسایت به شخص ثالث از لحاظ شرعی و قانونی مجاز نمیباشد. همچنین هرگونه استفاده تجاری از فایل ها، ویدئوها و یا قالب این وبسایت جرم بوده و موجب پیگرد قانونی میشود.

تعهدات وبسایت

این وبسایت متعهد میگردد از حریم خصوصی کاربران خود به نحو مناسبی حفاظت نماید.
این وبسایت متعهد میگردد محتوای مناسب آموزشی را در اختیار کاربران در قبال دریافت هزینه قرار دهد.
این وبسایت متعهد میگردد اطلاعات خرید و پرداخت محصولات را به نحو مناسبی ثبت و نگهداری نماید تا حقوق کاربران ضایع نگردد.
این وبسایت متعهد میگردد در صورت عدم موافقت کاربران اقدام به ارسال ایمیل و یا پیام تبلیغاتی به آنها نکند.
این وبسایت متعهد میگردد در صورت عدم رضایت کاربران از دوره خریداری شده تحت شرایطی که در صفحه ضمانت محصولات درج گردیده است، وجه پرداختی را مسترد نماید.

 
 

 

 

زمانبندی تعیین سطح مرکززمانبندی آزمون‌های ماک مرکز آیلتس آریاآیلتس چیست؟پرسشهای رایج در مورد آزمون آیلتسبایدها و نبایدهای روز امتحان آیلتسچگونه برای آزمون آیلتس آماده شویم؟
مرکز آیلتس آریا
از سال 1390 شروع به فعالیت در زمینه زبان های خارجه کرده است و با راه اندازی لابراتوار زبان و استفاده از منابع آموزشی روز دنیا توانسته است ‌در طول این‌چند سال قراردادهای زیادی با ادارات و سازمان ها و دانشگاه ها و شرکت ها داشته است.
اطلاعات تماس
  • مازندران ، ساری ، خیابان فرهنگ ، روبروی خیابان پیوندی
  • 01133313641
  • 01133313641
  • info@ieltsaria.ir

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز آیلتس آریا میباشد.

طراحی توسط : پویا وب